Strona główna | O projekcie | Zajęcia wyrównawcze | Szkolenia i warsztaty dla studentów | Targi pracy i konferencje | Staże i praktyki | Kontakt | Rekrutacja
Targi pracy i konferencje
Zaproszenie na Targi Pracy
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 kwietnia 2015 16:13

Biuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej zaprasza  do udziału w 21 edycji Targów Pracy, która odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2015r. na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej w godzinach od 10:00 do 14:00. Cyklicznie organizowane targi skupiają pracodawców różnych branż i stanowią okazję do bezpośredniej konfrontacji osób poszukujących pracy, praktyk, czy staży. W dniu targów będzie można także uzyskać porady i informacje dotyczące zakładania własnej firmy oraz pozyskiwania środków na prowadzenie działalności gospodarczej.

Udział w targach potwierdziło ponad 40 pracodawców.

Zapraszamy studentów, absolwentów i zainteresowane osoby do aktywnego udziału oraz właściwego przygotowania się do Targów.

Zachęcamy do poznania wystawców 21 edycji Targów Pracy

Pobierz przewodnik /  Targi pracy - 15-04-2015.pdf

Miejsce targów:

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
ul. Willowa 2
( I piętro w budynku L )

 
Zaproszenie do udziału w XXI edycji Targów Pracy
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 lutego 2015 12:21

Biuro Karier zaprasza do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy, które odbędą się 15 kwietnia 2015 r., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Organizacja tego wydarzenia przybliży Państwu potencjał studentów naszej uczelni, osób odwiedzających Targi a także pomoże wesprzeć w planach rekrutacyjnych. Targi stwarzają okazję do przedstawienia profilu działalności firmy w środowisku akademickim a także nawiązania współpracy z Uczelnią oraz pozostałymi wystawcami, co może przyczynić się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas Targów zapewniamy stoisko o powierzchni 2 x 2m z dostępem do prądu, wyposażone w stolik i 2 krzesła. Ponadto oferta Wystawców zostanie opublikowana w Przewodniku Targowym, który będzie dostępny podczas Targów. Targi odbędą się na terenie kampusu przy ul. Willowej 2 w budynku L w godzinach od 10:00 do 14:00. Firmy, zainteresowane udziałem w Targach Pracy proszone są o przesłanie podpisanego zgłoszenia: e-mailem (skan podpisanego formularza zgłoszeniowego) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

POBIERZ FORMULARZ

W związku z ograniczoną liczbą miejsc oraz dużym zainteresowaniem firm o udziale w targach decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w Targach jest BEZPŁATNE.

Targi są częścią projektu „Sprężyna kariery" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
Relacja z 20 edycji Targów Pracy
poniedziałek, 17 listopada 2014 09:43

W dniu 5 listopada 2014r. odbyła się już 20 edycja Targów Pracy, w której licznie uczestniczyli  przedstawiciele firm o zróżnicowanym profilu działalności. Była to także okazja do spotkania się z pracownikami instytucji zajmujących się pośrednictwem pracy, doradcami zawodowymi wspierającymi wybory zawodowe i planowanie kariery zawodowej. Liczny udział osób odwiedzających świadczy o tym, że Targi były odpowiedzią na potrzeby osób nieaktywnych zawodowo oraz zainteresowanych znalezieniem własnej ścieżki kariery lub informacją o planach rekrutacyjnych firm. Spektrum ofert i programów przygotowanych przez pracodawców było na tyle szerokie, że wielu z odwiedzających mogło znaleźć coś dla siebie.

Wszystkim wystawcom dziękujemy za zainteresowanie naszym przedsięwzięciem, liczny udział oraz wkład pracy włożony w przygotowanie stoiska i przekazywanie uczestnikom informacji o aktualnych rekrutacjach.

W 20 edycji Targów Pracy uczestniczyli:

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Manpower
Rankomat.pl
Pracuj.pl
Fiat Services Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach Filia w Bielsku-Białej 
Coderion
Techmet Sp. z o.o. Automatyka przemysłowa
Cooltur
Hanil E-Hwa Automotive Poland
Eaton Automotive Systems
SFERANET S.A.-BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA 
Global BD Trading
"Fach" S.A.
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
EnerSys Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Electropoli Galwanotechnika Sp. z o.o.
ConTeyor
Aviva Sp. z o.o.
Delphi
Valeo
Techsystem
Partners Financial Services Polska S.A.
Landster Business Development Center
Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej ZDZ Katowice
Pitney Bowes
Partner LR
"WUR-ex" Sp. z o.o.
Trenkwalder
Milo Solutions
TRW
Inelo
Bank Millenium S.A.
Lentex S.A.
Electrical Components International 
Fundacja Militarny Instytut Historyczny
Next! S.C.
Wielton S.A.
Randstad
Camp Leaders
TFM
ASTAR

Targi są częścią projektu „Sprężyna kariery" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
Zaproszenie do udziału w 20 edycji Targów Pracy
Wpisany przez Administrator   
piątek, 31 października 2014 10:30

Biuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej zaprasza  do udziału w 20 edycji Targów Pracy, która odbędzie się w dniu 5 listopada 2014r. na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej w godzinach od 10:00 do 14:00. Cyklicznie organizowane targi skupiają pracodawców różnych branż i stanowią okazję do bezpośredniej konfrontacji osób poszukujących pracy, praktyk, czy staży. W dniu targów będzie można także uzyskać porady i informacje dotyczące zakładania własnej firmy oraz pozyskiwania środków na prowadzenie działalności gospodarczej.

Udział w targach potwierdziło ponad 40 pracodawców.

Zapraszamy studentów, absolwentów i zainteresowane osoby do aktywnego udziału oraz właściwego przygotowania się do Targów.

Zachęcamy do poznania wystawców 20 edycji Targów Pracy

Pobierz przewodnik /  Targi pracy - 5-11-2014.pdf

Miejsce targów:

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
ul. Willowa 2
( I piętro w budynku L )

 
Zaproszenie do udziału w XX edycji Targów Pracy
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 września 2014 00:00

Biuro Karier zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Targów Pracy, które odbędą się 5 listopada 2014 r., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej już po raz dwudziesty.

Organizacja tego wydarzenia przybliży Państwu potencjał studentów naszej uczelni, osób odwiedzających Targi a także pomoże wesprzeć w planach rekrutacyjnych. Targi stwarzają okazję do przedstawienia profilu działalności firmy w środowisku akademickim a także nawiązania współpracy z Uczelnią oraz pozostałymi wystawcami, co może przyczynić się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas Targów zapewniamy stoisko o powierzchni 2 x 2m z dostępem do prądu, wyposażone w stolik i 2 krzesła. Ponadto oferta Wystawców zostanie opublikowana w Przewodniku Targowym, który będzie dostępny podczas Targów.

Targi odbędą się na terenie kampusu przy ul. Willowej 2 w budynku L w godzinach od 10:00 do 14:00.

Firmy, zainteresowane udziałem w Targach Pracy proszone są o przesłanie podpisanego zgłoszenia: e-mailem (skan podpisanego formularza zgłoszeniowego) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Formularz zgłoszenia

W związku z ograniczoną liczbą miejsc oraz dużym zainteresowaniem firm o udziale w targach decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w Targach jest BEZPŁATNE.

Targi są częścią projektu „Sprężyna kariery" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
Student na rynku pracy
poniedziałek, 16 czerwca 2014 12:03

20 maja 2014r. odbyła się konferencja „Student na rynku pracy”, której tematyka objęła kluczowe zagadnienia związane z procesem wejściem na rynek pracy.

Konferencja została otwarta przez prof. Henryka Klamę, Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia, który powitał prelegentów Ewelinę Malarowską, trenera i eksperta HR w pracuj.pl, Karolinę Augustyniak, konsultantkę Manpower, Annę Foltyniak, Koordynatora Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy ATH oraz Dariusza Bogackiego, dyrektora rozwoju Biznesu w Strategy Consulting Group. Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia wskazał na istotę przygotowywania studentów do wejścia na rynek pracy oraz kształcenie kompetencji pozwalających dostosować się do wymagań panujących na rynku pracy.

Więcej »
 
Zaproszenie na konferencję „Student na rynku pracy”
środa, 07 maja 2014 11:24

Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów do udziału w konferencji „Student na rynku pracy”, która odbędzie się 20 maja 2014r. na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej
w Bielsku-Białej. Celem konferencji jest przedstawienie uczestnikom istotnych zagadnień związanych z procesem wejścia na rynek pracy oraz wskazanie ścieżek możliwości i rozwoju. Podczas tegorocznej konferencji uczestnicy będą mieli okazję poznać aspekty procesu rekrutacji oraz zasady tworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. Będzie mowa o trendach panujących na rynku pracy. Nie zabraknie także informacji o kształtowaniu  przedsiębiorczości jako jednej z istotnych kompetencji na etapie wchodzenia na rynek pracy oraz planowania przyszłej kariery zawodowej. Uczestnicy poznają przykłady dobrych praktyk. Osobom świadomym swoich talentów przybliżymy możliwość doprecyzowania pomysłu na swoją firmę.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą konferencji.

Więcej »
 
Relacja z 19 edycji Targów Pracy
czwartek, 24 kwietnia 2014 00:00

16 kwietnia 2014 roku w Akademii Techniczno-Humanistycznej odbyła się 19 edycja Targów Pracy, zorganizowana przez Biuro Karier, w której uczestniczyło ponad 40 wystawców, w tym firmy, agencje pośrednictwa pracy i instytucje rynku pracy.

Targi stworzyły zainteresowanym uczestnikom okazję do bezpośredniego spotkania się w jednym miejscu z przedstawicielami różnych firm. Podobnie jak przy poprzednich edycjach dominującą liczbę ofert przedstawiły firmy z branży Automotive poszukujące inżynierów, choć podczas tej edycji można było znaleźć także oferty w obszarach jakości, księgowości, finansów, logistyki, transportu czy IT. Osoby zainteresowane możliwością odbycia praktyk w czy staży w krajach Unii Europejskiej mogły zaczerpnąć informacji w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct. Dla osób zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości, planujących założenie własnej firmy ofertę przygotowały Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działające przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Dla studentów i absolwentów firmy przygotowały ofertę programów praktyk i stażowych w różnych działach. Podczas tegorocznej edycji Targów Pracy poszukiwano osób aktywnych, zdeterminowanych do samorozwoju, posługujących się językami obcymi oraz wyposażonych w umiejętności niezbędne do poruszania się na rynku pracy.

Więcej »
 
Zaproszenie do udziału w 19 edycji Targów Pracy
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 marca 2014 09:16

Biuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej zaprasza  do udziału w wiosennej, 19 edycji Targów Pracy, które odbędą się w dniu 16 kwietnia 2014r. na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej w godzinach od 10:00 do 14:00. Cyklicznie organizowane targi skupiają pracodawców różnych branż i stanowią okazję do bezpośredniej konfrontacji osób poszukujących pracy, praktyk, czy staży. W dniu targów będzie można także uzyskać porady i informacje dotyczące zakładania własnej firmy oraz pozyskiwania środków na prowadzenie działalności gospodarczej.

Udział w targach potwierdziło 40 pracodawców.

Zachęcamy studentów, absolwentów i zainteresowane osoby do aktywnego udziału oraz właściwego przygotowania się do Targów.

Przewodnik Targowy

Patronat medialny:

 

Miejsce targów:

Akademia Techniczno-Humanistyczna
w Bielsku-Białej
ul. Willowa 2
(I piętro w budynku L)

 
Zaproszenie do udziału w XIX edycji Targów Pracy
środa, 29 stycznia 2014 14:16

Biuro Karier zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Targów Pracy, które odbędą się 16 kwietnia 2014r., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej już po raz dziewiętnasty.

Organizacja tego wydarzenia przybliży Państwu potencjał studentów naszej uczelni, osób odwiedzających Targi a także pomoże wesprzeć w planach rekrutacyjnych. Targi stwarzają okazję do przedstawienia profilu działalności firmy w środowisku akademickim a także nawiązania współpracy z Uczelnią oraz pozostałymi wystawcami, co może przyczynić się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas Targów zapewniamy stoisko o powierzchni 2x2 m z dostępem do prądu, wyposażone w stolik i 2 krzesła.Ponadto oferta Wystawców zostanie opublikowana w Przewodniku Targowym, który będzie dostępny podczas Targów. Targi odbędą się na terenie kampusu przy ul. Willowej 2 w budynku L w godzinach od 10:00 do 14:00.

Firmy, zainteresowane udziałem w Targach Pracy proszone są o przesłanie podpisanego zgłoszenia: e-mailem (skan podpisanego formularza zgłoszeniowego) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Formularz zgłoszeniowy

W związku z ograniczoną liczbą miejsc oraz dużym zainteresowaniem firm o udziale w targach decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w Targach jest BEZPŁATNE.

Targi są częścią projektu „Sprężyna kariery" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
Sprężyna Kariery
Projekt realizowany przez Akademie Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej, finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 4.1.1. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Celem głównym projektu jest rozszerzenie i wzbogacenie oferty edukacyjnej oraz poprawa jakości kształcenia w ATH, zapewniające studentom szerokie wsparcie edukacyjne oraz zawodowe, zdobycie wysokiej jakości wykształcenia oraz jak najlepszej pozycji na rynku pracy.
Dokumenty do pobrania
Staże i praktyki
Napisz do nas
Biuro projektu:
Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej
Budynek L, pokój 311
43-309 Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
tel./fax 338279445, 330


Koordynator projektu ds. staży i praktyk:
mgr Iwona Mizera
Akademickie Centrum Informatyki
tel. 338279322
e-mail: imizera@ath.bielsko.pl